Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat VIOLA 2 S

  

  

  

  
TechniSat VIOLA 2 S je kompaktní rádio pro příjem DAB+ a FM doma i na cestách.
1 190 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
         Popis produktu

TechniSat VIOLA 2 S se dvěma reproduktory poskytuje vysoce kvalitní stereofonní zvuk. Přenosné digitální rádio přijímá rozhlasové stanice DAB+ a FM . A díky možnosti vložení baterií si můžete vzít rádio i na cesty, nebo na zahradu. Přiložený napájecí zdroj také umožňuje stacionární použití, např.  při vaření v kuchyni, nebo při práci v kanceláři. VIOLA 2 S se hodí i jako rádiobudík do ložnice, protože umožňuje nastavit dva časy buzení. Informace jsou jasně a snadno čitelné na dvouřádkovém LCD displeji. Funkce rádia a budíku se ovládají pohodlně a snadno pomocí otočných tlačítek.

  VIDEO
TechniSat VIOLA 2

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
andrea@rticz.com

Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah