Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat VIOLA 2 C

  

  

  

  
TechniSat VIOLA 2 C je kompaktní rádio pro příjem DAB+ a FM doma i na cestách.
1 090 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
         Popis produktu

VIOLA 2 C má velký 2,4" (6 cm) barevný stmívatelný displej, který zobrazuje například čas nebo informace o aktuálním rozhlasovém programu. S přenosným digitálním rádiem můžete přijímat všechny dostupné stanice DAB+ a FM ve vaší vysílací oblasti - i když jste na cestách, díky volitelnému bateriovému napájení. Přiložený napájecí zdroj také umožňuje stacionární použití, například když vaříte v kuchyni nebo odpočíváte na zahradě. VIOLA 2 C je dodáván s vestavěným reproduktorem. Ovládání zařízení a jeho funkcí je díky praktickému ovládání pomocí tlačítek mimořádně snadné.

  VIDEO
  TechniSat VIOLA 2 C

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah