Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat TECHNIRADIO 2 červená

  

  

  

  
TechniSat TECHNIRADIO 2 je digitální DAB+ rádio se kterým můžete přijímat DAB+, DAB a VKV jak na cestách, tak v domácnosti.
1 090 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
         Popis produktu

TechniSat TECHNIRADIO 2 je ideální rádio pro vstup do světa digitálního rozhlasového vysílání DAB+. S přenosným rádiem můžete přijímat jak současné analogové FM vysílání, tak i nový digitální formát rádia DAB+. Digitální rádio přináší mnoho výhod, zejména pak dokonalý zvuk bez šumu. Díky napájecímu adaptéru můžete rádio použít pro stabilní poslech například v kuchyni, ale díky provozu na baterie si jej můžete vzít s sebou i na zahradu, nebo na cesty. Dobrý příjem zajišťuje integrovaná teleskopická anténa.

K poslechu lze využít vestavěný reproduktor, sluchátka, nebo můžete připojit externí reproduktory. TechniSat TECHNIRADIO 2 také umožňuje uložit až 10 FM a 10 DAB+ stanic. Díky dvouřádkovému displeji můžete snadno provádět všechna nastavení a navíc máte k dispozici informace o stanici, pořadech, nebo kvalitě signálu.

 VIDEO

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah