Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
PURE one mini II

  

  

  

  
PURE one mini II je digitální rádio s plnou podporou příjmu digitálního rozhlasu DAB+ (band III + L-band) a FM.
1 490 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
         Popis produktu

Stereo digitální rádio (stereo výstup vyžaduje sluchátka nebo externí zesilovač) s plnou podporou příjmu band III + L-band (použit v ČR) a FM. ETS 300 401 kompatibilní a schopný dekódovat všechny DAB přenosové módy 1-4 až do 192 kbps. Podporuje FM RDS a radiotext. Tato inovovaná série oblíbeného přijímače má zdokonalený matový design a ještě citlivější DAB příjem.
I přes své kompaktní rozměry, One Mini Series 2 byl navržen tak, aby poskytovat dostatečnou kvalitu zvuku a hlasitost. K dispozici je také spousta užitečných funkcí, včetně vstupu pro iPod nebo MP3 přehrávač, 16 předvoleb a zdířka pro sluchátka. K dispozici je v černé nebo bílé povrchové úpravě.

DOPORUČUJEME:
Baterie: ChargePAK B1 (není součástí balení). Na normální poslech úrovně B1 ChargePAK poskytuje až 20 hodin poslechu DAB. ChargePAK B1 možno zakoupit v příslušenství.

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah