Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 51

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 51 je kompaktní DAB+ rádio s budíkem. Díky intuitivnímu ovládání a nastavitelnosti intenzity světla je ideální pro použití v ložnici. Budík obsahuje časovače s mnoha nastavitelnými časy. Kromě názvu programu a informací o vysílaném pořadu lze na displeji zobrazit i hodiny. Ty jsou nastaveny automaticky a stále aktuální. Vychutnejte si čistý zvuk digitálního rádia a probouzejte se u svého oblíbeného pořadu.
1 890 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
         Popis produktu

TechniSat DIGITRADIO 51 je kompaktní DAB+ rádio s budíkem. Díky intuitivnímu ovládání a nastavitelnosti intenzity světla je ideální pro použití v ložnici. Budík obsahuje časovače s mnoha nastavitelnými časy. Kromě názvu programu a informací o vysílaném pořadu lze na displeji zobrazit i hodiny. Ty jsou nastaveny automaticky a stále aktuální. Vychutnejte si křišťálově čistý zvuk digitálního rádia a probouzejte se u svého oblíbeného pořadu.

Pokud nemáte rádi zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic, toto přijímač je pro vás ideálním řešením. Digitální rádia TechniSat DAB+ vám totiž zobrazí seznam všech dostupných digitálních stanic a vy už si jen vyberete vámi požadovanou stanici.

  VIDEO
TechniSat DIGITRADIO 51

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

 BUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ
Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů spínání. Díky tomu můžete večer pohodlně usnout, aniž byste se museli o vypnutí starat. Díky integrované funkci rádiového budíku Vás vzbudí Vaše oblíbená rozhlasová stanice.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
andrea@rticz.com

Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah