Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 2 GO

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 2GO je mobilní kapesní rádio pro příjem DAB+ a FM s podsvíceným LCD displejem a možností uložení oblíbených stanic.
1 350 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
         Popis produktu

TechniSat DIGITRADIO 2GO je mobilní kapesní rádio pro příjem DAB, DAB+ a FM s reproduktorem, podsvíceným LCD displejem a možností uložení oblíbených stanic.

Pokud nemáte rádi zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic, toto přijímač je pro vás ideálním řešením. Digitální rádia TechniSat DAB+ vám totiž zobrazí seznam všech dostupných digitálních stanic a vy už si jen vyberete vámi požadovanou stanici.

TechniSat DIGITRADIO 2GO je dodáváno v černé barvě s vestavěnou baterií. Rádio lze nabíjet pomocí Micro-USB kabelu, který je spolu se sluchátky součástí balení.

 VIDEO

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

  VESTAVNÁ BATERIE
Díky vestavěné baterii, můžete použít toto zařízení bezdrátově hodiny i bez připojení k elektrické energii, například při sportu, zahradním grilování nebo na výletě.

KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah