Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 100

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 100 rozšiřuje stávající hi-fi systém nebo AV přijímač o příjem DAB + i FM.
2 190 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
       Popis produktu

TechniSat DIGITRADIO 100 rozšiřuje stávající hi-fi systém nebo AV přijímač o příjem DAB + / FM / Bluetooth. LCD displej zobrazujíce čas, datum nebo stanice. Součástí balení je i dálkové ovládání, možnost uložení dvanácti oblíbených rozhlasových stanic FM DAB a konektor pro připojení externí antény. Díky integrovanému Bluetooth lze bezdrátově přenášet audio streamy z mobilních zařízení. Rádio obsahuje i budík s mnoha nastavitelnými časy.

  VIDEO
TechniSat DIGITRADIO 100

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

  BLUETOOTH AUDIO STREAMING
Bluetooth Audio Streaming umožňuje přenos hudby bezdrátově do zařízení bez jakékoli ztráty kvality. Různá mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety jsou ideální pro spojení přes Bluetooth.

  HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

 BUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ
Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RTI cz s.r.o.
Návrat na obsah