Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
NOXON dRADIO 1

  

  

  

  
NOXON dRadio 1 nabízí příjem DAB +, DAB a FM a je upraveno pro nevidomé a slabozraké.
3 199 Kč(vč. DPH)
Přidat
         Popis produktu

NOXON dRadio 1 je digitální DAB+ rádio se kterým můžete přijímat DAB+, DAB a VKV ve vaší domácnosti. dRadio1 je určené i pro zrakově postižené a nevidomé. Jedná se o volitelnou funkci přes USB vstup. Po vložení Flash disku s audio soubory do USB rádio převede veškeré menu včetně názvu stanic (pouze u DAB) do zvukové podoby. Zabudovaný Bassreflex zaručuje výjimečnou kvalitou zvuku. Navíc můžete využívat funkce dvou budíků, nebo vestavěného akumulátoru pro několikahodinový provoz bez elektřiny.

  VIDEO

  VHODNÉ PRO NEVIDOMÉ A ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ
Tento přístroj je vybaven funkcí Text-to-speech (převod textu nay řeč) určenou především pro zrakově postižené a nevidomé. Jedná se o volitelnou funkci přes USB vstup. Po vložení Flash disku s audio soubory do USB rádio převede veškeré menu včetně názvu stanic (pouze u DAB) do zvukové podoby. Bez Flash disku rádio funguje jako standardní rozhlasový přijímač. Flash disk není součastí balení.

Audio soubory pro USB Flash Disk najdete ZDE

Postup pro nahrání audiosouborů: Zazipovaný soubor Czech_text_to_speech.zip obsahuje adresář s názvem „dRadio100“ ve kterém jsou uloženy audio soubory. Tento adresář „dRadio100“ zkopírujte na FLASH DISK (nikoliv samostatné audio soubory). Po zasunutí Flash Disku do USB rádia umístěného na zadní straně přístroje se aktivuje funkce předčítání textu. V případě problémů naformátujte Flash Disk na formát FAT32 a nahrání souborů na Flash Disk opakujte.

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

 BUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ
Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů spínání. Díky tomu můžete večer pohodlně usnout, aniž byste se museli o vypnutí starat. Díky integrované funkci rádiového budíku Vás vzbudí Vaše oblíbená rozhlasová stanice.

  VESTAVNÁ BATERIE
Díky vestavěné baterii, můžete použít toto zařízení několik hodin i bez připojení k elektrické energii, například na zahradě nebo na výletě.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah