Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO KIRA 1

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO KIRA 1 je přenosné DAB + digitální rádio pro mobilní příjem DAB + a FM.
2 190 Kč(vč. DPH)
Přidat
         Popis produktu

TechniSat DIGITRADIO KIRA 1 je digitální DAB+ rádio se kterým můžete přijímat DAB+, DAB a VKV jak na cestách, tak v domácnosti. Prvotřídní kvalita zvuku, 28-palcový display pro zobrazení názvu stanice, obrázků, textových a doplňkových informací, paměť na 6 DAB+ a 6 VKV kanálů nabízí vše, co pro příjem digitálního rádia DAB+ potřebujete. DIGITRADIO KIRA 1 můžete napájet buď pomocí čtyř AA baterií, nebo pomocí externího zdroje.

 VIDEO

     DAB+ / SlideShow
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic. Multimediální služba SlideShow zobrazuje obrázky, jako např. logo stanice, moderátora, interpreta, počasí nebo dopravní informace.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ TÓNU (EQ)
Ovládejte a nastavte výšku a hloubku tónu ručně abyste dosáhli individuální a optimální kombinace zvukového obrazu.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah