Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO FLEX

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO FLEX je přenosné a do zásuvky DAB + digitální rádio pro mobilní příjem DAB + a FM a akumulátorem.
2 490 Kč(vč. DPH)
Přidat
         Popis produktu

DIGITRADIO FLEX je kompaktní rozhlasový přístroj DAB+ / FM malých rozměrů. Celé rádio je vlastně vestavěný reproduktor a vynikající čitelný displej.  Pomocí technologie Bluetooth máte možnost bezdrátově přenášet hudbu z vašeho mobilního telefonu a tabletu přímo na zařízení DIGITRADIO FLEX do vzdálenosti až deseti metrů.  Přístroj DIGITRADIO FLEX lze připojit přímo k elektrické zásuvce pomocí odpojitelné zástrčky - rádio je tak elegantní a šetří místo.  Díky integrované dobíjecí baterii si můžete užít až 6 hodin plného hudebního zážitku bez nutnosti přímého připojení k síti.  Port USB na boční straně také umožňuje nabíjet připojená zařízení (mobilní telefon, tablet, atd.) když je zařízení DIGITRADIO FLEX zapojeno do elektrické zásuvky.

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 VESTAVNÁ BATERIE
Díky vestavěné baterii, můžete použít toto zařízení 6 hodin i bez připojení k elektrické energii, například při zahradním grilování nebo na výletě.

 BLUETOOTH AUDIO STREAMING
Bluetooth Audio Streaming umožňuje přenos hudby bezdrátově do zařízení bez jakékoli ztráty kvality. Různá mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety jsou ideální pro spojení přes Bluetooth.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah