Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 306

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 306 nabízí perfektní stacionární příjem DAB +, DAB a FM. Vestavěná teleskopická anténa zaručuje dobrý příjem a na tří-řádkovém LCD displeji máte k dispozici všechny informace o vysílaných pořadech.
2 390 Kč(vč. DPH)
Přidat
         Popis produktu

TechniSat DIGITRADIO 306 je digitální DAB+ rádio se kterým můžete přijímat DAB+, DAB a VKV ve vaší domácnosti. DigitRadio 300 vyniká svým elegantním designem, kvalitou zvuku, čtyřřádkovým podsvíceným LCD displejem pro zobrazení názvu stanic a dalších informací. Ekvalizér a zabudovaný Bassreflex zaručují výjimečnou kvalitou zvuku. Navíc můžete využívat funkce časovače vypnutí a rádio budíku.

  VIDEO

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

 BUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ
Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů spínání. Díky tomu můžete večer pohodlně usnout, aniž byste se museli o vypnutí starat. Díky integrované funkci rádiového budíku Vás vzbudí Vaše oblíbená rozhlasová stanice.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah