Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 110 IR

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 110 IR rozšiřuje stávající hi-fi systém, nebo AV přijímač o příjem digitálních rádií DAB + (i DAB a FM) a bezdrátový příjem internetových rádií, služby Spotify nebo audio souborů uložených v domácí PC síti (UPnP).
4 490 Kč(vč. DPH)
Přidat
       Popis produktu

TechniSat DIGITRADIO 110 IR je všestranný rádiový přijímač, který vám zprostředkuje příjem digitálního a FM rádia, internetových rádií, poslech hudby uložené na domácí síti či v telefonu, nebo přístup k obrovskému množství hudby ve službě Spotify přímo na vašem stávajícím Hi-Fi systému.

Kromě rozmanitých možností volby zdroje audio signálu nabízí TechniSat DigitRadio 110 IR i pokročilé funkce, jako je snadně ovládání pomocí aplikace na mobilním telefonu, nebo pomocí dálkového ovládání, podpora funkce Multiroom, 3,2 " barevný TFT displej s podporu obrázků, nebo praktický budík a hodiny přímo na displeji.

Jakmile připojíte TechniSat DigitRadio 110 IR ke svému Hi-Fi systému, nebo aktivním reproduktorům, můžete si naplno vychutnat křišťálově čistý zvuk digitálního rádia, nebo se pomocí Wi-Fi připojit k internetu  a vstoupit do nekonečného světa internetových rádií a podcastů. Díky podpoře DLNA / UPnP můžete s tímto adaptérem navíc přehrávat muziku uloženou v domácí síti, nebo přes Bluetooth připojit telefon, nebo jiné Bluetooth zařízení a přehrávat audio soubory z těchto zařízení.

Pro snadné a elegantní ovládání můžete zdarma použít aplikaci MyDigitRadio Pro, nebo zařízení ovládat pomocí dálkového ovládání. Pokud chcete aby vaše oblíbená muzika hrála současně ve více pokojích můžete využít funkce Multiroom a přes Wi-Fi připojení k domácí síti můžete inteligentně ovládat a synchronizovat hudbu v celém domě. K tomu vám perfektně poslouží zmíněná aplikace MyDigitRadio Pro.

  VIDEO

     DAB+ / SlideShow
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic. Multimediální služba SlideShow zobrazuje obrázky, jako např. logo stanice, moderátora, interpreta, počasí nebo dopravní informace.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

  INTERNETOVÉ RÁDIO
Pomocí integrované funkce internetového rádia, máte snadno přístup k tisícům internetových provozovatelů rozhlasového vysílání. Přístroj lze snadno propojit k internetu prostřednictvím domácí sítě. Volba programů se neustále zvyšuje, a automaticky se seznam aktualizuje, což znamená, že můžete přijímat bezpočet zajímavých kanálů z celého světa.

  WLAN
Díky integrovanému adaptéru WLAN, můžete přístroj připojit k domácí síti přes bezdrátové připojení. Tímto způsobem můžete snadno přistupovat k multimediálním datům, jako jsou digitální fotografie, hudba nebo internetové rozhlasové stanice.

  AUDIO STREAMING
Přes audio streaming, můžete snadno přistupovat k UPnP sdílení médií kdykoli, například na síťový pevný disk nebo zařízení, který působí jako UPnP server, jako je TechniSat MultyVision nebo PC. Tímto způsobem, můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu na zařízení přímo z domácí sítě.

  BLUETOOTH AUDIO STREAMING
Bluetooth Audio Streaming umožňuje přenos hudby bezdrátově do zařízení bez jakékoli ztráty kvality. Různá mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety jsou ideální pro spojení přes Bluetooth.

  HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.

 BUDÍK / ČASOVAČ VYPNUTÍ
Tento přístroj je vybaven praktickým časovačem vypnutí s možností nastavení mnoha časů.

     MULTIROOM / MyDigitRadio
Funkce Multiroom umožňuje sdružit více zařízení z různých místnosti a použít pro ně jeden zdroj hudby, například Spotify, nebo oblíbené skladby uložené v telefonu. Díky aplikace MyDigitRadio Pro je to opravdu hračka.

  SPOTIFY PŘIPOJENÍ
Objevte miliony skladeb bez reklam v nejvyšší kvalitě zvuku. Díky podpoře Spotify Connect můžete nyní aplikaci Spotify na chytrém telefonu, tabletu, nebo na PC využít přímo na vašem DigitRadiu 110IR. Chcete-li použít Spotify Connect je nutné zřídit prémiový účet. Služba Spotify, není součástí dodávky.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah