Radio DAB

Více o DAB+
přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 1

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 1 je přenosné DAB + digitální rádio pro mobilní příjem DAB + a FM.
1 720 Kč(vč. DPH)
Přidat
       Popis produktu

Digitální rádio TechniSat DIGITRADIO 1 bylo navrženo i vyrobeno v Německu. Integrovaný reproduktor umístěný v unikátně navrženém roštu, zajišťuje křišťálově čistý zvuk. Snadné ovládání díky velkým pochromovaným tlačítkům a jasnému OLED displeji. Integrovaná baterie umožňuje mobilní provoz. Uložení až 20 FM a 20 DAB stanic.Digitální rádio DIGITRADIO 1 nabízí české a slovenské OSD menu.

Výborný zvuk a elegantní vzhled
Srovnatelné reproduktorové systémy obvykle vyžadují mnohem více prostoru. Aby byl zachován kompaktní design, byl inženýry v Drážďanech vyvinut koncept s přídavnou pasivní basovou membránou. DIGITRADIO 1 díky tomu dosahuje optimálního podání basů, středů, výšek i mluveného slova. Vyvinuto a vyrobeno v Německu - TechniSat Vogtland in Schöneck/Drážďany.

Kvalitní OLED displej
Použitý bílý OLED displej dosahuje vysokého jasu a vynikajícího kontrastu. Díky tomu je snadno čitelný ze všech úhlů. Nízká spotřeba energie OLED displejů navíc šetří životnost baterie.

Ideální pro cestování
DIGITRADIO 1 může být napájeno pomocí integrovaného akumulátoru, který vydrží více než deset hodin provozu. Rádio můžete napájet, nebo nabíjet přes Mini USB port, USB Power Banku, nebo pomocí dodávaného adaptéru přímo ze sítě.

  VIDEO

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

  VESTAVNÁ BATERIE
Díky vestavěné baterii, můžete použít toto zařízení bezdrátově hodiny i bez připojení k elektrické energii, například při sportu, zahradním grilování nebo na výletě.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah