Radio DAB

Více o DAB+
Přijímače pro digitální rozhlas DAB+
radiodab.cz
Nákupní košík
Více o DAB+
Přejít na obsah
TechniSat DIGITRADIO 210 IR

  

  

  

  
TechniSat DIGITRADIO 210 IR je digitální DAB+ rádio se kterým můžete přijímat digitální rozhlas DAB+, analogoný FM i internetová rádia.
3 390 Kč(vč. DPH)
Přidat
         Popis produktu

Užijte si nekonečnou rozmanitost hudby a informací z celého světa i domova s digitálním rádiem TechniSat DIGITRADIO 210 IR. Díky podpoře WIFI získáte kromě DAB+ a FM stanic přístup i k tisícům internetových rádií. TechniSat DigitRadio 210 IR je navíc přenosné a můžete je po vložení 4 AA baterií snadno použít kdekoliv kde potřebujete. Pro stacionární použití v kuchyni, nebo například v garáži je součástí balení AC adaptér pro připojení do standardní el. zásuvky. DigitRadio 210 IR je možné ovládat pomocí chytrých mobilních telefonů a osvětlený Dot-Matrix-LCD display zobrazuje názvy stanic, hodiny a další informace o vysílání. S možností uložení až 8 FM a DAB+ rozhlasových stanic, nabízí digitální a internetové rádio DIGITRADIO 210 IR vše co od svého kompaktního rádia vyžadujete.

  VIDEO

UPOZORNĚNÍ:
TENTO ROZHLASOVÝ PŘÍJÍMAČ PODPORUJE DIGITÁLNÍ ROZHLAS DAB+ POUZE VE III. PÁSMU A PROTO NENÍ VHODNÝ PRO PŘÍJEM ČESKÝCH PROGRAMŮ V LOKALITĚ KARLOVARSKÝ KRAJ.

  DAB+
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě s mimořádně robustním příjmem - takové je digitální rádio DAB+. I zdlouhavé vyhledávání a nastavování rozhlasových stanic je minulostí. Vyberete si pouze název Vámi požadované stanice, neboť digitální rádia TechniSat DAB+ Vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních rozhlasových stanic.

  VKV / RDS
Na tomto přístroji přijímáte paralelně s digitálními rozhlasovými stanicemi také běžné rozhlasové stanice VKV v oblasti Vašeho příjmu. Přes RDS (Radio Data System) získáte také podrobnější informace o vysílání a alternativní doplňkové frekvence příslušející dané rozhlasové VKV stanici.

  INTERNETOVÉ RÁDIO
Pomocí integrované funkce internetového rádia, máte snadno přístup k tisícům internetových provozovatelů rozhlasového vysílání. Přístroj lze snadno propojit k internetu prostřednictvím domácí sítě. Volba programů se neustále zvyšuje, a automaticky se seznam aktualizuje, což znamená, že můžete přijímat bezpočet zajímavých kanálů z celého světa.

  WLAN
Díky integrovanému adaptéru WLAN, můžete přístroj připojit k domácí síti přes bezdrátové připojení. Tímto způsobem můžete snadno přistupovat k multimediálním datům, jako jsou digitální fotografie, hudba nebo internetové rozhlasové stanice.

 AUDIO STREAMING
Přes audio streaming, můžete snadno přistupovat k UPnP sdílení médií kdykoli, například na síťový pevný disk nebo zařízení, který působí jako UPnP server, jako je TechniSat MultyVision nebo PC. Tímto způsobem, můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu na zařízení přímo z domácí sítě.

 HODINY
Vedle informací o stanicích a programech si na integrovaném displeji můžete také nechat zobrazit čas. Časové informace jsou získávány elektronicky spolu s přijímanými stanicemi, takže čas je automaticky nastaven správně.


KDE JSME
E-Shop RadioDAB.cz
Zikmunda Wintra 1282/21
301 00, Plzeň
KONTAKT
+420 606 657 400
info@radiodab.cz
www.radiodab.cz
Created with RKROPY
Návrat na obsah